Wederom twee gastnerds, zowel Jim Stolk als Marcel van der Velde waren bereid bij ons aan te schuiven. Jim Stolk is IT security consultant en was eerder bij ons te horen toen hij vertelde over zijn haatbots op Twitter. Marcel van der Velde is social engineer, publiek spreker en host en oprichter van de Angry Nerds podcast.
Marcel vertelt over zijn vak als social engineer (en dat eigenlijk iedereen het doet) en Jim gaat los over (des)informatie op Twitter. We hebben een debat over de zin en onzin van stemcomputers en nemen de tijd voor jullie vragen. Een ouderwets gezellige aflevering dus.
Hoofdstukken
De tijden zijn gerekend vanaf het begin van de aflevering.
- Een heel zwaar leven
- Voorstellen: Jim Stolk
- Voorstellen: Marcel van der Velde
- Angry Nerds
- Social engineering en pentesting
- Een oorlog van (des)informatie
- Terug naar stemcomputers?
- Reclame: Fellowmind
- Prijsvraag!
- Vragen van de luisteraars
- Tips
- Dwaalspoor
- Afkondiging
Reclame
Deze aflevering wordt mede mogelijk gemaakt door Fellowmind. Fellowmind zoekt doorlopend nieuw talent en heeft diverse interessante rollen in tech, consultancy, sales en marketing.
Ga naar werkenbijfellowmind.nl voor meer informatie en om te checken of er iets voor jou tussenzit!